Студенти-маркетологи ТДАТУ удосконалюють практичні навички у сфері мережевого маркетингу

Під час навчальної практики студенти – маркетологи 11 МК та 21 МК груп відвідали цілу низку підприємств машинобудівної галузі, харчової та переробної промисловості, а також рекламні агентства та інші організації різного напрямку.

При цьому маркетологи не залишили поза увагою і компанії, які займаються прямими продажами, тобто мережевим маркетингом. Мережевий маркетинг для великої кількості людей по всьому світу став одним з видів бізнесу, займаючись яким можна отримувати гідну винагороду (моральну і матеріальну).

Читати далі…..