Маркетологи ТДАТУ освоюють особливості виробництва та реалізації запчастин для АПК

Реалізуючи основні завдання навчальної практики, студенти І та ІІ курсів кафедри «Маркетинг» ТДАТУ, під керівництвом викладачів Арестенко Т.В., Колокольчикова І.В. та Ярчук А.В. відвідали виробничо-торгівельну компанію “Руслан-Комплект”, яка виготовляє та реалізує великий асортимент запчастин та світлотехніки для сільгоспмашин та спецтехніки.

Наші студенти мали змогу на власні очі побачити весь технологічний процес виготовлення продукції та дізнатися багато цікавого та корисного щодо успішної реалізації та подальшого поширення ринків збуту подібного товару.