Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційні технології публічного управління та адміністрування: теорія і кращі практики 21 століття»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ: ТЕОРІЯ І КРАЩІ ПРАКТИКИ 21 СТОЛІТТЯ», яка відбудеться 13 листопада 2020 року о 13:00 в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного (м. Мелітополь, Запорізька область, Україна).
На конференцію запрошуються представники наукової спільноти (наукові співробітники, викладачі, докторанти, аспіранти, слухачі магістратури і бакалаврату), представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та установ.