ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРАМ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ

Лише вчора – перелякані безтурботні першокурсники, що стояли біля входу до головного корпусу університету на святі, присвяченому Дню знань, а сьогодні знов це саме місце, але…. На перший погляд, ті ж самі люди. Однак – зовсім інші: дорослі, розумні, досвідчені магістри факультету економіки та бізнесу традиційно кидали шляпи у повітря, тим самим ставлячи крапку свого навчання в університеті. Попереду – доросле життя, сповнене турбот і клопоту. Але це все буде завтра…

А сьогодні у випускників факультету свято – вони отримують дипломи магістрів відповідної спеціальності.

Урочистий захід відкрив ректор університету д.т.н., професор Володимир Миколайович Кюрчев, який привітав випускників зі святом, висловив подяку батькам хлопців та дівчат, що доклали зусиль задля отримання освіти їхніми дітьми, а також викладачам, що на протязі п’яти з половиною років намагалися надати необхідні знання та розкрити у кожному особистісні якості, виховати справжніх громадян своєї Батьківщини. У своєму виступі Володимир Миколайович відзначив тих випускників, які на протязі усього навчання в університеті досягли успіхів у навчальній, науковій, громадській та культурно-спортивній діяльності не тільки в межах навчального закладу, а й на рівні області та країни в цілому.

Зі словами привітання виступив й головний Батько усіх студентів – декан факультету к.е.н, доцент Сергій Вікторович Карман, який разом із привітаннями побажав випускникам знайти своє місце у подальшому непростому вирі життя, застосувати отримані знання якнайкраще, бути затребуваними у роботодавців.

Зі словами вдячності від випускників 2019 року виступила магістр спеціальності «Маркетинг» Єлизавета Бончужна, яка протягом чотирьох років очолювала студентське профбюро університету. На таку почесну місію Єлизавета заслужила своїми успіхами у навчальній, науковій, громадській та волонтерській діяльності. У кінці свого виступу дівчина запропонувала усім присутнім переглянути найбільш цікаві моменти з життя випускників під час навчання у магістратурі.

На завершені свята заступник декана факультету з організаційно-виховної роботи подякувала студентами, які приймали активну участь у спортивній, культурній та громадській діяльності, а також тим, хто вніс вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування та профспілкового руху. Почесні грамоти та пам’ятні подарунки цим дівчатам та хлопцям вручив декан факультету Сергій Вікторович Карман.

Протягом заходу випускники з гордістю співали Оду університету та підспівували вокалістам, що виконували урочисті привітальні пісні для усіх присутніх.

Захід відбувся у дуже піднесеному настрої, в якому поєдналися сльози жалю за завершеним навчанням та радісні емоції сподівань на бурхливе та плідне майбутнє.

Вітаємо усіх випускників зі святом! Бажаємо нових звершень та щасливого майбутнього!