Внесок науковців кафедри ПТБ в розбудову сімейних фермерських господарств

Сьогодні, 09 лютого 2021 року, відбувся вебінар “Розвиток сімейних фермерських господарств, міжнародний та вітчизняний досвід”. Організаторами вебінару виступили  Запорізька торгово-промислова палата, Комітет підприємців АПК при ТПП України, а також  Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України. Модератором вебінару був КОРІНЕЦЬ Роман Ярославович, почесний президент Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України, заступник голови Комітету підприємців АПК при ТППУ.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного на вебінарі представляла доктор економічних наук, професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ЯВОРСЬКА Тетяна Іванівна, яка виступила з доповіддю “РОЗВИТОК СІМЕЙНИХ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ  В УМОВАХ АДМІНІСТРАТИВНОЇ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ“.

Серед запрошених на вебінарі були представники територіальних громад, органів влади, фермери, дійсні та потенційні засновники сімейних фермерських господарств, сільськогосподарські дорадники, представник професійних агарних організацій, проектів міжнародної технічної допомоги. Виступ Тетяни Іванівни визвав щиру зацікавленість присутніх, її запросили до викладання у “Школі сімейного фермера”.

Автор: Галина Грицаєнко, доцент