Вітаємо завідуючу кафедри менеджменту Нестеренко Світлану Анатоліївну з отриманням ордену

10 вересня 2021 року ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного вручив завідуючій кафедри Менеджмент, доктору економічних наук, професору Нестеренко Світлані Анатоліївні орден ІІІ ступеню за заслуги перед Запорізьким краєм.

Шановна Світлана Анатоліївна!

Проферсько-викладацький склад та студентство спеціальності 073 “Менеджмент” щиро вітає Вас із нагородженням високою почесною нагородою!
Ця подія є визнанням Вашого вагомого внеску в розбудову освіти і науки Запорізького краю! Нехай Ваш великий професійний досвід, компетентність і надалі будуть надійними порадниками та запорукою великих досягнень у майбутньому!
Міцного здоров`я Вам, незгасимої енергії та невтомності в повсякденній відповідальній роботі.