ВІТАЄМО ПЕРШОКУРСНИКІВ З ПОЧАТКОМ НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ!

14 вересня 2020 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного пройшло урочисте привітання першокурсників з початком їх навчання. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні традиційної святкової лінійки не було. Проте, це не завадило першокурсникам поринути в атмосферу свята на своїх кафедрах.

Святковий день розпочався з фотографування студентів зі своїми кураторами перед першим корпусом університету. Після цього першокурсники розійшлися по своїх випускових кафедрах, де й відбулися урочистості.

А зараз пропонуємо дізнатися подробиці привітання першокурсників на кафедрах факультету економіки та бізнесу.

Знайомство з кафедрою публічного управління та адміністрування розпочалося з привітальних слів ректора університету д.т.н., професора Володимира Кюрчева та завідувача кафедри д.е.н., професора Романа Олексенка. Перш за все, вони побажали першокурсникам міцного здоров’я та наснаги під час навчання. Наступним кроком була презентація спеціальності від викладачів кафедри, де детальніше розповіли про те, що чекає студентів під час навчання та якими компетенціями вони оволодіють. Також відбулося офіційне вручення залікових книжок. По завершенні офіційної частини привітань із першокурсниками були проведені ознайомчі інтерактивні ігри та вручені пам’ятні значки.

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування студентів зустрів майже весь викладацький склад. Викладачі кафедри привітали студентів з початком навчального року. Першокурсники познайомились зі своїми кураторами та отримали свої перші залікові книжки. Студентів також привітала в.о. декана факультету економіки та бізнесу д.н. держ. упр., доцент Ганна Ортіна. Вона побажала їм легкого і цікавого навчання, щоб студентські роки стали часом нових можливостей, становлення особистості та незабутніх відкриттів!

Привітання першокурсників на кафедрі бізнес консалтингу та міжнародного туризму розпочалося із знайомства зі складом кафедри, завідувачем, викладачами та лаборантами. Після цього слова привітання виголошував завідувач кафедри к.е.н., доцент Сергій Карман. Наступними взяли слово представники середнього покоління кафедри – студенти старших курсів спеціальностей “Економіка” та “Туризм”. Це були не просто слова, а й спеціально підготовані відео-привітання. У своїх відео студенти записали побажання легкого навчання, цікавого студентського життя та незабутніх подій. Вручення головного документа студентів – залікової книжки –  проводилось завідувачем кафедри. На завершення з привітальним словом до першокурсників звернулись д.н. держ. упр., доцент Ганна Ортіна та заступники декана к.е.н., доценти Наталія Радченко та Наталія Голуб. Вони побажали студентам не втрачати наполегливості під час навчання, впевнено йти до своєї мети та завжди залишатись здоровими!

На зустрічі першокурсників кафедри підприємництва, торгівля та біржові діяльності виступила завідувачка кафедри к.е.н., доцент Лариса Болтянська, яка побажала студентам вдалого навчального року. Студенти познайомились з кураторами, вибрали актив групи (старосту, заступника старости та профорга). А також були проведені ділові ігри: на колесі фортуни передбачали сферу майбутньої підприємницької діяльності. Було накрито солодкий стіл, проводилась екскурсія університетом, а в кінці заходу зробили колективні фото на пам’ять.

На кафедрі менеджменту першокурсників вітали як викладачі, так і студенти. Представники деканату побажали легкого навчання, здоров’я та якомога більше пам’ятних подій. Студенти ж розповіли про свою спеціальність, познайомили нових студентів зі складом кафедри. Також першокурсники могли поставити питання, які їх цікавили, та отримати змістовні відповіді. На згадку про цей день студентам подарували блокноти з емблемою спеціальності.

На кафедрі обліку і оподаткування традиційно зі словами привітання звернулись представники деканату та викладачі кафедри. Привітальні слова супроводжувались побажання міцного здоров’я, витримки та терпіння, цілеспрямованості та впевненості.

Студентам спеціальності «Маркетинг» побажали творчих успіхів, цікавого та легкого навчання та незабутнього студентського життя. Для того, щоб познайомити першокурсників між собою, кафедра презентувала їм сертифікат на похід у боулінг. Там студенти у неформальній обстановці зможуть краще дізнатись один про одного.

Усі першокурсники факультету економіки та бізнесу залишились під враженням від першої зустрічі з одногрупниками, кураторами та викладачами і тому вже чекають на свої перші заняття. Бажаємо їм успіхів у навчанні, веселого студентського життя та творчого розвитку у стінах нашого університету!

Олена Васильченко,

заступник декана ФЕБ з ОВР