Вітаємо наших першокурсників!!! 073 “Менеджмент”

За доброю традицією, на початку вересня усі спеціальності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного радо вітали і приймали до своїх лав, новітнє поповнення могутньої студентської родини, не є виключенням спеціальність «Менеджмент» ТДАТУ. Цього року до нас завітало 39 завзятих, талановитих юнаків та дівчат. 14 вересня їх зустрічав професорсько-викладацький склад спеціальності на чолі із гарантом професором, д.е.н. Нестеренко Світланою Анатоліївною урочисту частину прикрасив виступ представників деканату, зокрема декана д.публ.упр.н, доцентом Ортіною Ганною Володимирівною та її заступників к.е.н., доцентів Голуб Наталії Олександрівни та Радченко Наталії Геннадіївни. Зі святом студентів привітали куратори груп д.е.н. професор Синяєва Л.В. та доц. к.е.н. Кравець О.В, а також студенти 2-го-4-го курсів спеціальності 073 «Менеджмент».

Вітаємо студентів з успішним вступом! Бажаємо браво прагнути до поставлених цілей і впевнено досягати перемог, бажаємо неймовірної удачі і безперечних успіхів, вірних знань і чудових ідей, невичерпних сил і оптимістичного настрою, впевненості в собі і доброго щастя. А також, в майбутньому зайняти провідні посади у своїй сфері!