Вітаємо Факультет Економіки та Бізнесу із 29 річницею!

Викладачі та студенти спеціальності 073 “Менеджмент” Таврійського державного агротехнологічного університету радо вітають свій рідний ФЕБ – факультет найчарівніших дівчат та наймужніших юнаків – неймовірно талановитих, обдарованих, здібних студентів та досвідчених, наполегливих викладачів, відповідальних співробітників та висококваліфікованих випускників – Факультет Економіки та Бізнесу із 29 річницею!

Бажаємо великої кількості натхнення, уваги і люблячих очей. Нехай трудові дні будуть святами, а зустрічі зі студентами дарують радість; нехай здоров’я прибуває з кожною новою вдячною посмішкою. Стрімкої кар’єри, поваги, визнання, успіху, ентузіазму, професіоналізму, майстерності! Зі святом!