Викладачі ПТБ – учасники круглого столу “Біржова торгівля в Україні: реалії та тенденції”

Сьогодні, 18 березня 2021 року, в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся круглий стіл «Біржова торгівля в Україні: реалії та тенденції». Від кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ТДАТУ в роботі круглого столу взяли участь кандидати економічних наук, доценти Завадських Ганна Миколаївна та Терещенко Максим Анатолійович.

В цілому в роботі круглого столу взяли участь 73 людини. Вони обговорили практичні питання організації біржової торгівлі в Україні, проблеми та перспективи напрямів її функціонування в умовах, де особливої актуальності набуває пошук шляхів підвищення ефективності бізнесу та економіки в цілому, поглиблення інтеграції у міжнародне співробітництво. Особливу увагу учасників круглого столу привернули питання підготовки та перепідготовки фахівців у сфері біржової діяльності.

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент