Викладачі кафедри публічного управління, адміністрування та права пройшли ознайомлення з правилами карантину

Відповідно до наказу № 396-К “Про подовження карантину та посилення протиепідемічних заходів в університеті”, з метою запобігання поширення коронавірусної хвороби, карантин у ТДАТУ ім. Дмитра Моторного продовжено до 30 квітня 2021 року.
У зв’язку з цим, 16 лютого 2021 року на кафедрі публічного управління, адміністрування та права скликано засідання викладачів кафедри, на якому роглянуто питання дотримання карантинних вимог у період пандемії, спричиненої COVID-19, а також викладачам роз’яснено вимоги карантинних мір під час проведення занять та контрольних заходів з навчальних дисциплін, проведення кураторських годин, зібрань наукових гуртків тощо.
Відомість особистого ознайомлення персоналу кафедри публічного управління, адміністрування та права можна переглянути за посиланням.