Викладачі кафедри ПТБ в обговоренні питань аграрної освіти

16 листопада 2021 року відповідно до Програми  Міжнародної науково-практичної конференції «Аграрна освіта: минуле, сучасне, майбутнє», присвяченої 100-річчю Луганського  національного аграрного університету відбулося  засідання   тематичної секції «Економічні проблеми модернізації та інвестиційно-інноваійного розвитку підприємництва».

Від кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в роботі секції брали участь кандидати економічних наук, доценти Тебенко Віта Миколаївна і Завадських Ганна Миколаївна з доповіддю на тему «Стимулювання регіонального інноваційного розвитку на прикладі Запорізької області» і  кандидат економічних наук, доцент  Педченко Ганна Павлівна з доповіддю на тему «Регіональне підприємництво в умовах соціально-економічної модернізації».

Автор: Ганна ЗАВАДСЬКИХ, доцент