Викладачі кафедри ПТБ – про досвід використання онлайн технологій у навчанні

З початку нового весняного семестру викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності продовжують активно використовувати в навчанні онлайн технології. На їхню думку, найбільш зручним сервісом для проведення лекційних занять є програма Zoom. Цей інструмент надає викладачам та здобувачам вищої освіти можливість синхронної зустрічі в Інтернеті через персональний комп’ютер, ноутбук або мобільний телефон.

Одними з суттєвих переваг цієї платформи є  демонстрація матеріалу на робочому столі, а також можливість планувати заняття і запрошувати учасників поштою або повідомленням. Крім того, викладачі можуть записувати онлайн-заняття за участі здобувачів вищої освіти, а також  листуватись з усіма учасниками чи приватно та  передавати здобувачам всі необхідні матеріали.

На фото: к.е.н., доцент Андрєєва Лариса на лекції зі статистики

Автор: Галина Грицаєнко, доцент