Викладачі кафедри ПТБ на нараді з наповнення контентом та просування сайту

Сьогодні, 10 лютого 2021 року, відбулася нарада з питань наповнення контентом та просування сайтів кафедр факультету економіки та бізнесу. На нараді були присутні завідувачі кафедр та особи, які  відповідають за наповнення сайтів кафедр. Кафедру підприємництва, торгівлі та біржової діяльності представляли завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Болтянська Лариса Олексіївна та кандидат економічних наук, доцент Грицаєнко Галина Іванівна.

З доповідями та поясненнями виступили керівник Центру інформаційних технологій і систем Ігор Юрійович Маніта та контент-менеджер сайту, кандидат технічних наук, доцент Наталя  Іванівна Болтянська.

Автор: Галина Грицаєнко, доцент