Викладачі кафедри ПТБ на Дні відкритих дверей ТДАТУ

Сьогодні, 13 лютого 2021 року, в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся День відкритих дверей, який проходив у форматі онлайн.

В рамках заходу на YouTube-каналі «ТГАТУ-ТДАТУ Мелітополь» можна було ознайомитись з наступною інформацією:

• Зустріч з ректором та студентською молоддю.
  • Подорож у світ спеціальностей ТДАТУ.
  • Все про вступну кампанію 2021.
  • Інформація стосовно навчання та стажування за кордоном.

Відкрите спілкування всіх бажаючих  з деканами факультетів, керівниками заочної освіти та відділу міжнародних зав’язків, а також відповідальним секретарем приймальної комісії було організовано за допомогою відео-конференцій ZOOM.

Кафедру підприємництва, торгівлі та біржової діяльності представляли завідувач кафедри, кандидат економічний наук, доцент Болтянська Лариса Олексіївна і кандидат економічних наук, доцент Тебенко Віта Миколаївна.

Автор: Галина Грицаєнко, доцент