ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ БКМТ УЧАСНИКИ ТРЕНІНГУ USAID

За організацією Агенції розвитку міста Мелітополь, за підтримки проекту USAID «Економічна підтримка східної України» відбувся тренінг зі створення нових конкурентоспроможних культурних туристичних продуктів та фестивалів в м. Мелітополь, тренером якого була виконавча директорка Асоціації Гостинності Анна Романова.
Учасниками тренінгу стали представники туристичного бізнесу, культури, громадських організацій, влади, освіти, етнічних товариств, організатори фестивалів, медіа. Освітню складову розвитку туристичної сфери нашого міста представляли викладачі кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму: завідувач кафедри, к.е.н., доц.. Карман С.В., к.е.н., доц.. Попова Т.В. , к.е.н. , ст.. викладач Захарченко О.Г., викладач Демко В.С..
Триденний насичений курс представляв собою стислий теоретичний контент та змістовну реальну практичну складову. Пані Анна ділилася діючим практичним досвідом розвитку туристичної діяльності міст Чернігів, Дрогобич, Черкаси, Львів. Долучала експертів національного рівня, які ділилися успішними кейсами створення нових туристичних продуктів, які давали поради для туристичного задіяння культурних ресурсів території, передавали досвід креативної екскурсії та вміння працювати з гостями, а також дискутували на теми туристичного бренду та айдентики. Учасники тренінгу мали можливість спілкування з начальницею управління туризму Запорізької міської ради Катериною Симоновою, директором туристично-інформаційного центру м. Дрогобич Ігорем Чавою, зірковим гідом Ервіном Міден, креативним директором Арт-бюро Дмитром Булановим.
Під час тренінгу учасники напрацьовували ідеї нових туристичних продуктів, які можна реалізувати в місті та районі. Брендом Мелітополя є черешня та традиційний фестиваль «Черешнево», тому основною темою та ідеєю туристичних продуктів стала саме «соковита родзинка». Завдяки тренінгу представники освіти, громади і влади об’єднались в один туристичний актив, який буде працювати в напрямку розвитку та популяризації Мелітополя в туристичній сфері. Напрацьовані знання та матеріали викладачі кафедри будуть використовувати в освітньому процесі підготовки спеціалістів з напрямку туризм.
Викладачі кафедри БКМТ ТДАТУ висловлюють щиру вдячність організаторам тренінгу за чудову можливість участі у заходах такого високого рівня, сподіваємось на подальшу співпрацю та партнерство.
Інформація надана викладачем кафедри БКМТ Демко В.С.