Вийшла друком монографія “Підприємництво: інвестиційне забезпечення та економічна безпека”

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності повідомляє, що вийшла друком монографія “Підприємництво: інвестиційне забезпечення та економічна безпека“,  авторами якої є доктор економічних наук, професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Яворська Тетяна Іванівна, кандидати економічних наук, доценти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Грицаєнко Галина ІванівнаПедченко Ганна ПавлівнаПрус Юрій Олександрович, а також кафедри технічного сервісу та систем в АПК Грицаєнко Ігор Миколайович.
Авторський колектив висловлює подяку рецензентам монографії – доктору економічних наук, доценту кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Подільського державного аграрно-технічного університету, директору навчально-наукового інституту дистанційної освіти Подільського державного аграрно-технічного університету Волощук Юлії Олександрівні, доктору економічних наук, професору, завідувачу кафедри економіки і підприємництва Поліського національного університету Ткачуку Василю Івановичу, а також доктору економічних наук, професору кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені професора І.В. Поповича Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького Чемерису Василю Антоновичу.

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент