Підвищення кваліфікації викладача кафедри на семінарі УкрІНТЕІ

2 листопада 2021 р. відбувся семінар Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації з підвищення кваліфікації на тему «Цілі сталого розвитку: проблеми впровадження та завдання для сфери науки, технологій та інновацій». Спікером виступила Людмила Мусіна, яка є завідувачкою сектору Відділу прогнозування науково-технічного розвитку та національною координаторкою співробітництва з Організацією Об’єднаних Націй із промислового розвитку (ЮНІДО) в Україні.

В семінарі, крім співробітників УкрІНТЕІ, взяли участь представники Міністерства освіти на науки України, науковці, закладів вищої освіти, галузевих інститутів, в тому числі доцент кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності Педченко Ганна Павлівна.

Автор: Ганна ПЕДЧЕНКО, доцент