Відомому українському вченому економісту-аграрнику – 80!

5 вересня 2018 року у Національному науковому центрі «Інститут аграрної економіки» відбулося засідання вченої ради, на якому був заслуханий звіт про наукову роботу відомого українського вченого економіста-аграрника, академіка Національної академії аграрних наук, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Віктора Месель-Веселяка. Заслуховування звіту було приурочене до 80-річчя з дня народження вченого.

У роботі вченої ради взяли участь та виступили численні представники наукової школи Віктора Месель-Веселяка. Таврійський державний агротехнологічний університет представляли доктора економічних наук Тетяна Яворська, Дар’я Легеза, Сергій Кальченко, докторант Дар’я Трачова. Учні привітали вченого з 80-річчям з дня народження, відзначили високий рівень наукової новизни та практичної значимості його наукового доробку, подякували за спільну роботу, а також побажали йому нових творчих успіхів, життєвого та наукового довголіття.

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ТДАТУ приєднується до привітань та щирих побажань ювіляру!