Відкрита лекція Осипенко С.О. з дисципліни “Бюджетний менеджмент”

29.10.2020 р. на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» відбулась відкрита лекція к.е.н., ст. викладача Осипенко С.О. на тему «Бюджетне планування» з навчальної дисципліни «Бюджетний менеджмент» для студентів другого магістерського рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». На відкритій лекції були присутні ведучі викладачі кафедри.

В результаті обговорення викладачі визнали високу ступінь володіння матеріалом к.е.н., ст. викл. Осипенко С.О., а також зазначили, що лектор вільно володіє навчальним матеріалом, вміє подавати складний матеріал на доступному рівні, використовуючи мультимедійні засоби, встановлює контакт зі студентами та веде з ними змістовну дискусію. З недоліків було відмічено, що лектору доцільно звернути увагу на розширення прийомів активізації розумової діяльність студентів, зокрема поєднання теоретичних положень з важливою для студентів практикою.