ВИБОРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ

16 лютого на факультеті економіки та бізнесу відбулись вибори до вищих  керівних та виконавчих органів факультету та студентського самоврядування. Дані вибори за Законом про вищу освіту відбуваються раз на 2 роки. Цього року обирали представників до студентської ради факультету, вченої ради факультету та до конференції трудового колективу.

З дев’ятої ранку для студентів факультету вже була відкрита виборча дільниця. Там на виборців чекали представники виборчої комісії, які слідкували за тим, щоб вибори проходили за правилами та без порушень. При вході на стенді були розвішані передвиборчі програми претендентів. Кожен студент міг ознайомитись з планами кандидатів. Загалом, кожен з них декларував: сприяння науковій, творчій, навчальній та практичній діяльності студентів; вдосконалення інформування студентів про поточні заходи; залучення студентів до соціальних заходів; профілактичні роботи зі студентами різних спеціальностей та багато іншого.

З метою дотримання карантинних вимог для кожної групи заздалегідь виокремили час голосування, щоб не створювати натовп. Студенти факультету проявили високу виборчу активність. Кожен з них прагнув віддати свій голос, внести свій внесок у життя факультету.

За результатами голосування до студентської ради було обрано тринадцять студентів. За них віддали свої голоси біля 79,28% виборців. Троє студентів, що були заявлені у бюлетенях, із 82,18% голосів виборців увійшли до вченої ради факультету. До конференції трудового колективу увійшли дванадцять студентів із кількістю голосів 77,85%.

Можемо впевнено констатувати, що вибори на факультеті економіки та бізнесу пройшли успішно. Все це завдяки вдалій комунікації представників студради, виборчої комісії та студентів нашого факультету, що проявили свою активну життєву позицію.

Бажаємо новообраному студентському активу факультету плідної праці на благо рідного факультету!

Нестерчук Анастасія,

голова інформаційного сектору ФЕБ