ВИБОРИ ДЕЛЕГАТІВ ВІД ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ НА ВИБОРИ РЕКТОРА ТДАТУ

7 жовтня 2021-го року факультет економіки і бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного обирав своїх представників на виборах ректора. Всього від факультету має бути обрано 19 представників зі студенства. Найавторитетніших і найпопулярніших серед учнів – флагманів навчання і студентського життя.

Вибори проходили з 9:00 до 15:00. В цей час всі бажаючі могли прийти і віддати голос за кандидатів. Будь-який демократичний процес, передбачає чітке дотримання регламенту. Тому була сформована виборча комісія, яку представляли студенти зі всіх кафедр факультету. Зроблено це було для того, щоб будь-яка спеціальність була представлена, адже сам процес голосування проходив в такому режимі: коли студенти-виборці підходили до представника своєї спеціальності в комісії, їм видавали виборчий бюлетень. У разі виникнення питань з приводу виборчого процесу чи кандидатів, представлених в бюлетені, студент міг поставити їх представнику своєї спеціальності. Мета цього – не тільки дотриматися регламенту, але, і щоб виборець міг упевнитися в демократичності процедури. Більше того, комісія, яка була сформована з різних спеціальностей, дозволяє в справедливому порядку, в рівній мірі, кожній кафедрі спостерігати за проходженням виборчого процесу.

Всього, за весь час голосування, віддали свої голоси, більш ніж 500 студентів з усього факультету. Вибори пройшли успішно і без порушень. За результатами підрахунку голосів, більшістю, було прийнято рішення про делегування пропонованих кандидатів на вибори ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного від факультету економіки і бізнесу.

Мабуть, якщо ви були на місцевих виборах, ви розумієте всі тонкощі виборчого процесу, більш того, усвідомлюєте його важливість. Проводячи вибори ректора демократично, дозволяючи будь-якій групі мати представництво, ми забезпечуємо максимальну прозорість і справедливість, обираючи дійсно гідного кандидата, ту людину, яка стане кращим другом для всього Великого ТДАТУ!

Богдан Мальчев,

Голова сектору журналістики ФЕБ