Увага, запрошення до участі в науково-практичній студентській конференції за підсумками практик

Шановні здобувачі ступеня вищої освіти за спеціальністю 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”!

Щорічно кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності проводить науково-практичні конференції за підсумками виробничих та навчальних практик для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.

Незважаючи на дистанційне навчання, традиційна конференція планується і в цьому році. По закінченні конференції планується видання матеріалів конференції.

Умови публікації:

Обсяг публікації – від 3 до 6  сторінок, які не нумеруються.

Параметри сторінки:

формат – А4, книжкова орієнтація,

поля: ліве і праве – 3 см, верхнє і нижнє – 2 см.

гарнітура – TimesNewRoman, кегль – 14 пт, міжрядковий інтервал – 1,0, абзацний відступ – 1 см.

На початку статті зазначаються:

індекс УДК: шрифт Times New Roman, звичайний, розмір – 14 пт, вирівнювання тексту по лівому краю.

назва: шрифт Times New Roman, напівжирний, прописними літерами, розмір 14 пт, вирівнювання тексту по центру, розміщується через рядок після УДК.

прізвище та ініціали авторів, науковий ступінь, розміщується через рядок після назви, шрифт Times New Roman, розмір – 14 пт, вирівнювання тексту по лівому краю.

Рекомендована структура матеріалів: постановка проблеми, основні матеріали дослідження, результати та висновки, список літератури.

Готові матеріали надсилати відповідальному з наукової роботи не пізніше 08 червня 2020 року.