Участь завідувача кафедри Ортіної Г.В. у Всеукраїнській кампанії на підтримку децентралізаці «Я — Громада!»

В місті Генічеськ  відбувся відкритий захід Всеукраїнської кампанії на підтримку децентралізації «Я — Громада!» який  реалізується в 28 населених пунктах України за підтримки фонду U- LEAD. В цьому заході взяла активну участь завідувач кафедри ПУАП Ганна Володимирівна Ортіна.   Захід допоміг підвищити  рівень обізнаності жителів регіону щодо позитивних змін та результатів реформи децентралізації, зрозуміти суть реформи та заохотити до об’єднання й співпраці усі зацікавлені сторони: місцеву владу, громадські організації, бізнес, медіа та активних громадян.