УЧАСТЬ ЕКОНОМІСТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ В ОЛІМПІАДІ З МАКРОЕКОНОМІКИ

18 листопада 2021 року студенти 11-ЕМ_П та 12-ЕМ_К груп першого курсу спеціальності 051 «Економіка» взяли активну участь в предметній олімпіаді з макроекономіки. До складу учасників ввійшли: Злобін Владислав, Головіна Єлизавета, Крошкіна Катерина, Могутова Марина, Муха Віктор, Фесенко Анастасія, Чапля Поліна, Червенко Марія. При виконанні завдань вони мали нагоду продемонструвати знання економічних категорій (тур «Сполучні літери») та вміння виявити протилежний характер багатьох економічних понять (тур «Антоніми»), показати розуміння взаємозв’язку форми та вмісту економічних операцій (тур «Перехрестя») та навички класифікації економічних змінних (тур «Структурна піраміда»), підтвердити вміння застосовувати математичні формули для оцінювання результатів функціонування макроекономічних моделей (тур «Задачі»). Одна частина завдань виконувалась колективно – у форматі малих груп, інша частина – індивідуально. Це дало змогу учасникам підтвердити і своє вміння працювати в команді (навички soft skills), і свої особисті здібності та знання.

Журі у складі ведучого викладача доцента Наталії  ПОЧЕРНІНОЇ, гаранта ОПП «Економічний консалтинг та бізнес-економіка» професора Наталії ТРУСОВОЇ, гаранта ОПП «Економічна кібернетика та програмування» професора Дениса ЄРЕМЕНКА визначило переможців. Ними стали:

Фесенко Анна – І місце (42 бали);

Крошкіна Катерина – ІІ місце (41 бал);

Головіна Єлизавета – ІІІ місце (38 балів).

Кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму вітає призерів олімпіади, дякує усім учасникам за участь в інтелектуальному змаганні та бажає нових звершень та яскравих перемог у майбутному!

Наталія ПОЧЕРНІНА,

к.е.н.,доцент кафедри БКМТ