ТИЖДЕНЬ ГРОШЕЙ НА КАФЕДРІ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ

З 12 по 18 березня проводилася просвітницька міжнародна акція Global Money Week. Кафедра фінасів, банківської справи та страхування вирішила приєднатися до заходу, основна тема якого «Гроші мають значення!»
На кафедрі читалися лекції провідними спеціалістами про роль грошей, заощадження та економність. У Мелітопольській загальноосвітній школі № 8 учні разом із викладачами ТДАТУ вирішували питання важливості заощаджень у сучасному світі. Магістри спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» провели практичне заняття у відділенні ПАТ «Індустріалбанк», а студенти першого курсу вивчали історію національної грошової системи у Краєзначому музеї міста. Студенти робили плакати з лозунгом «Money Matters Matter!», брали участь у брейн-ринзі, який відбувся 15 березня.
Серед учасників фінансового брейн-рингу були команди спеціальностей «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа та страхування», команда з коледжу ТДАТУ та школярі з 5-ї гімназії. Тури заходу складалися з різноманітних економічних питань та задач. А в останньому турі команди могли відчути себе учасниками справжньої фондової біржі. Студенти та школярі гідно показали свої знання про заощадження, фінанси та економіку нашої країни. За результатами брейн-рингу команда спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» зайняла 1 місце, спеціальності «Маркетинг» – 2 місце, а 5-та гімназія – 3 місце.