Ще одна урочиста подія передувала Святу жіночності на факультеті Економіки та бізнесу ТДАТУ. Ця подія стосується саме студентів – першокурсників спеціальності менеджмент. Адже маленька чарівна дівчинка- представниця 11 групи МН – Наталія Мартинова зробила величезну корисну справу.

Під керівництвом викладачів кафедри суспільно-гуманітарних наук ТДАТУ вона написала наукову роботу про своє рідне селище Терпіння Мелітопольського району Запорізької області. Тематикою наукового дослідження став Голодомор 1932-1933 рр. І саме ця наукова робота перемогла на Другому міжнародному конкурсі наукових і мистецьких робіт серед студентської молоді. Таким чином 5 березня 2018 року Наталочку урочисто нагороджували в м. Київі у Міністерсті освіти та науки України. Диплом за підписом міністра освіти і науки України та винагороду Наталочці особисто вручала директорка HREC, докторка історичних наук Людмила Гриневич.

Ми пишаємось Наталочкою! Вітаємо її та бажаємо натхнення і подальших творчих успіхів!