ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ МІСТА

Спорт – це гарна можливість не тільки показати свої здібності, але і слушна нагода для того, щоб потоваришувати та роззнайомитися.

Ось чому, один з днів золотої осені був насичений гарними емоціями та приємним спогадами для команд, які брали участь у змаганнях з міні-футболу, присвяченому Дню міста, що пройшов на факультеті економіки та бізнесу  25 вересня. Адже м. Мелітополь по праву можна вважати футбольним! А студенти факультету економіки та бізнесу вдало виступають на футбольних змаганнях різних рівнів як у складі збірної команди університету, так й у складі міської команди “Мелітопольська черешня”!

Не зважаючи на холодну осінню погоду, кожна команда грала гідно, виборюючи перемогу.

У змаганнях взяли участь три команди: “Атлетико ТГАТУ”, “Солнышко” та “Пижоны”. Команди складалися зі студентів різних спеціальностей і курсів факультету економіки та бізнесу.

Гра була напруженою, динамічною, але все одно на полі панувала дружня атмосфера. Юні футболісти краще познайомилися один з одним та з головою спортивного сектору – Єременко Іваном. Скоро на них чекає щорічна спартакіада серед факультетів, де вони ще раз зможуть показати свої здібності, прикласти максимум зусиль заради перемоги факультету.
За результатами гри, місця розташувались таким чином:

1 місце – “Пижоны”

2 місце – “Атлетико ТГАТУ”

3 місце – “Солнышко”

Дякуємо організаторам за проведення змагань, та студентам – за участь! Бажаємо усім подальших звитяг на футбольній ниві! Може дуже скоро ми побачимо нових героїв на футбольних полях нашого рідного міста!