Тренінг “Вежа влади” на кафедрі Публічного управління, адміністрування та права

30 жовня 2019 року для студентів спеціальності “Публічне управління та адміністрування” було  проведено цікавий сучасний тренінг “Вежа влади”.  Студенти завзято виконували  завдання на командну взаємодію. Перед групою було поставлено завдання – побудувати вежу з дерев’яних блоків. Піднімати їх можна тільки за допомогою спеціального крана. Всі блоки мають різну поверхню, і групі було важливо це зрозуміти і правильно використати, щоб вежа була рівною, і не впала. Всі учасники діяли злагоджено – вежу побудували досить швидко.  Відкрита комунікація та взаєморозуміння відіграли ключову роль у тренінгу, крім того студенти навчилися працювати ефективно,  як злагоджена команда. Вітаємо учасників з новим досвідом роботи у команді!