Тренінг розвитку професійних навичок з маркетингу «БРЕНДІНГ»

11 грудня 2016р. викладачі кафедри «Маркетинг» в Оріхівському коледжі ТДАТУ провели тренінг розвитку професійних навичок з маркетингу «БРЕНДІНГ» для студентів 3-го та 2-го курсів спеціальності «комерційна діяльність». Команда тренерів кандидати економічних наук, доценти Колокольчикова І.В., Арестенко Т.В. та ст. викладач Вертегел С.Я. познайомили учасників тренінгу з сучасними тенденціями розвитку брендінгу.

На прикладах та в процесі активного спілкування розібрали зі студентами коледжу основні складові розробки бренду: торгову марку, кольористику,  ім’я та слоган як елементи бренду. Студенти коледжу також мали нагоду поспілкуватись зі студентами-маркетологами магістрантом Мостовим Олександром та випускниками Оріхівського коледжу Щербаковою Кариною і Пиріжком Сергієм, а також подивились фільми зняті студентами різних курсів до Дня маркетолога. Результати творчого спілкування представлені на фото. Студенти, окрім нових знань та  професійних практичних навичок з розробки брендів, отримали відповіді на всі питання, які виникли під час тренінгу.