Тематична кураторська година «Доброчесність в освіті та її оцінювання»

Куратором 21 ПУ та 11сПУ гр. ст. викладачем кафедри публічного управління, адміністрування та права Вороніною Ю.Є. була проведена кураторська година на тему: «Доброчесність в освіті та її оцінювання». Зі студентами були розглянуті наслідки освітніх рішень для життя, які призводять до вразливості освіти в аспекті порушень доброчесності — дій учнів/студентів, сімей, викладачів і працівників відділів освіти, які порушують загальноприйняті цінності та правові норми, прагнучи отримати неналежну перевагу.
Також були розглянуті різноманітні форм доброчесності — від зловживання ресурсами, активами та владою до списування і плагіату.