СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ У М. МЕЛІТОПОЛЬ

Державний прапор – це важлива складова символіки будь-якої країни, що має відповідне пофарбування та наповненість.

Традиційно, сьогодні у Мелітополі, як і в усіх містах України, відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України. Також були нагороджені мелітопольці, які взяли участь в антитерористичній операції. Посмертно було нагороджено орденом Б. Хмельницького 3 ступеня, орденом «За мужність і відвагу» та медаллю «За відвагу» воїна АТО Володимира Майбороду. Нагороди отримала вдова героя.

За популяризацію української культури, за зайняте I місце у фінальному етапі 17-го Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації “Література” грамотою виконавчого комітету Мелітопольської міськради була нагороджена Дарина Міщерякова, учениця 11 класу. Також, за стійкість і мужність, зразкове виконання службового обов’язку, виявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України були нагороджені Терехов Павло і Тимошенко Віталій.

Студенти факультету економіки та бізнесу разом із студентами інших факультетів ТДАТУ з гідністю тримали прапори України на площі Перемоги під час урочистих заходів. Святкування завершилося яскравим флешмобом у виконанні дитячих танцювальних колективів міста та покладанням квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку й меморіалу загиблому екіпажу літака ІЛ-76.