СТУДЕНТСЬКА РАДА ФЕБ – НОВА ПЕРЕМОГА!

20 листопада відбувся міжфакультетський конкурс «ADRENALINE – шоу».

На сцені ЦКіД ТДАТУ ім. Дмитра Моторного у битві зійшлися чотири команди факультетів ЕтаБ, ЕКТ, АТЕ та МТФ. Домашнім завданням, й відповідно першим змаганням, кожної команди було зняти відео-запрошення на шоу, яке розміщувалося в Інстаграмі. Учасники намагалися оригінально підійти до цього завдання, тому всі відео вийшли такими різними та цікавими.

Другим конкурсом була візитка команди – назва, дивіз та дати відповідь на питання:  «Чому я люблю свій факультет та університет?». Третій  конкурс був вокальним: потрібно було не тільки вгадати мелодії, а й дружньо заспівати пісню. У четвертому змаганні, яке називалося «Золота скриня», учасникам слід було відгадати сховані у скрині речі.

Завершальний конкурс був найбільш запальний! Заздалегідь кожна команда готувала флешмоб на одну із запропонованих тем. Так, за результатами жеребкування нашому факультету дісталась «Сучасна мода», ЕКТ – «Дискотека 80-х і 90-х», АТЕ – «Флешмоб на захист тварин», а МТФ – «Літо не закінчується ніколи».

За підсумками балів журі у складі Миколи Хілько (керівник мелітопольської Ліги Сміху), Анастасії Дьоміної (керівник танцювального колективу «Feel Dance», Дмитра Дорошенко (керівник вокальної студії «D’Voice») та Наталії Мужиловської (режисер-постановник культурно-дозвіллєвих заходів) місця розподілилися так:

3 місце – команда ЕКТ

2 місце – команда АТЕ

1 місце – команда МТФ

ГРАН-ПРІ – команда ФЕБ, яка отримала Кубок ректора та грошову премію.

Дякуємо студентам-учасникам нашого факультету, а саме Булаєвій Вікторії, Марченко Катерині, Мартиновій Наталії, Драгнєву Олександру та Суховецькому Андрію! Ви найкращі!

Плясецька Вікторія,

голова інформаційного сектору студентської ради ФЕБ,

Васильченко О.О.,

заступник декана ФЕБ з ОВР