Студентська наукова конференція на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування»

22 листопада 2018 року на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» ТДАТУ відбулося секційне засідання в рамках щорічної науково-технічної конференції магістрантів і студентів ТДАТУ.

В ході дискусії було обговорено актуальні питання фінансової децентралізації в Україні та фінансового забезпечення підприємств, інновації в сфері банківських та фінансових послуг тощо.

Учасники були нагороджені грамотами за активну участь у науково-дослідній роботі. А за кращу презентацію доповіді грамотами були відзначені наступні учасники конференції:

І місце – Марченко Катерина, студентка 31 ФБ, доповідь на тему «Адміністративно-територіальна реформа як передумова децентралізації влади в Україні» (науковий керівник – к.е.н., ст. викл. Осипенко С.О., ТДАТУ)

ІІ місце – Разумова Альбіна, ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ», доповідь на тему «Регулювання ринку банківських металів в Україні» (науковий керівник – Панченко Н.С., ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ»)

ІІІ місце – Залозна Ганна, ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ», доповідь на тему «Розвиток лізингу в Україні» (науковий керівник – Биковська І.П., ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ»)