СТУДЕНТКИ ФЕБ – ВОЛОДАРКИ СТИПЕНДІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ!

Міністерство освіти та науки України визначило одержувачів стипендії Президента України серед студентів вищих навчальних закладів. У перелік стипендіатів потрапили і студенти факультету економіки та бізнесу!  Також, активні студентки нашого університету стали володарями стипендії Верховної Ради України.

Президентською стипендією була відзначена студентка 4-го курсу спеціальності 075 «Маркетинг» Плясецька Вікторія!

Президентська стипендія – це щомісячна заохочувальна виплата найактивнішим студентам за відмінну успішність і прекрасні результати наукової та навчальної діяльності. Основною метою є надання фінансової підтримки державою бюджетникові, який прагне здобути вищу освіту. А забезпечення даних виплат є великою мотивацією для студента. Стипендія призначена на перший семестр 2020-2021 навчального року за результатами минулої сесії.

Стипендіатами Верховної Ради України стали студентки спеціальності 073 «Менеджмент» Мартинова Наталя та спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Крись Анастасія.

Виплати призначаються найактивнішим та найстараннішим студентам за відмінні успіхи у навчанні та активну участь у громадському житті, які навчаються у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації державної форми власності на денній формі навчання. Стипендії виплачуватимуться щомісяця протягом 2020-2021 навчального року.

Вітаємо наших дівчат з отриманням стипендій Президента України та  Верховної Ради України, бажаємо подальших успіхів у навчальній діяльності та завжди досягати поставлених цілей!

Олена Васильченко,

заступник декана з ОВР