Студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» вітали зі святом!

Традиційно, на передодні  Міжнародного дня студента відбулось урочисте привітання студентів факультету економіки та бізнесу. За здобутки в навчальній, науковій, творчій, спортивній та соціальній діяльності факультетом були відмічені та нагороджені студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»: Марченко Катерина (41 ФБ), Чукіна Катерина (21 ФБ), Гришко Рената (21 ФБ), Комарова Карина (31 ФБ), Єременко Іван (41 ФБ), Муцараєв Адлан (31 ФБ), Шафоростова Віра (31 ФБ) та Свириденко Михайло (31 ФБ).

Окремо кафедрою фінансів, банківської справи та страхування були відмічені наступні студенти:

За відмінні успіхи в навчанні, вагомі досягнення у науковій діяльності, активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування факультету та університету: Клімова Анастасія (21 ФБ), Мазурова Ірина (21 ФБ) та Щебликіна Валерія (21 ФБ).

За відмінні успіхи в навчанні, вагомі досягнення у науковій діяльності та активну життєву позицію Гашутіна Аліна (31 ФБ).

За відмінні успіхи в навчанні та вагомі досягнення у науковій діяльності: Захарчук Ігор (31 ФБ), Риженко Богдан (41 ФБ) та Дмитров Олег (41 ФБ).

За сумлінне виконання обов’язків старости групи та активну участь у житті кафедри Федчун Станіслав (31 ФБ).

За сумлінне виконання обов’язків студента та активну участь у житті кафедри Каланча Роман (31 ФБ).

За активну участь у культурно-масовій роботі кафедри: Івченко Анастасія (21 с ФБ) та Орешкова Тетяна (11 сФБ).

За високі спортивні досягнення та активну участь у житті кафедри: Булгаков Віталій (21 ФБ) та Дишловенко Богдан (21 ФБ).