Студенти ПУА прикрасили кафедру до свята Хеллоуїн

Хеллоуїн – одне з найголовніших свят західного світу, за давніх давен Західна Європа та Америка відзначали цей день, в знак поваги до зла. Люди вірили, що надавши данину поваги злу вони задобрять його і забезпечать собі спокійне життя протягом року.
Свято йде корінням в часи духів і язичницьких богів. Стародавні кельти вірили, що злість виходить з ображеної забуттям душі. Саме ці уявлення древніх стали початком традиції, яка по закінченню часу переросла в Хеллоуїн.
У наш час, Хеллоуїн важливий кластер сучасної культури – це культове свято кіно і улюблена тема фентазі-книг та серіалів. Народні гуляння, вечірки і хороші емоції – ось атрибути святкування Хеллоуїна по всьому світу. Свято стало не тільки компанійським, але і сімейним.
Швидка економічна і культурна глобалізація стала невід’ємною частиною сучасного світу. З кожним роком мультикультуралізм стає все більшим – це глобальний тренд розвитку світової культури. Виключенням не стали і свята, які все частіше стають мультикультурними, гарним прикладом є Хеллоуїн, який зараз відзначаєтеся все у більшій кількості країн по всьому світу, у тому числі і в Україні.
Хеллоуїн став тим святом, яке увійшло на рівень традиційних свят, він надійно закріпився у пантеоні постачальників веселощів і радості у кожний український дім. Особливо тепло зустріла запозичене свято молодь, для якої воно стало важливою частиною їх святкового календаря.
Молодь нашого міста і, зокрема, наша кафедра не стоїть на місці – ми всіма силами намагаємося слідувати трендам, адже подібні тренди дозволяють згуртувати наш колектив: поліпшити зв’язки між студентами і викладачами, створити по-справжньому дружню робочу атмосферу. Ми намагаємося слідувати новим традиціям, однак, не варто забувати про старі: День святого Миколая, Новий рік, Різдво і Великдень – це ті свята, чия черга гуртувати і об’єднувати колектив, створювати дружню атмосферу серед всіх працівників і студеної нашої кафедри, незабаром настане.

Текст підготував
Студент 11 ПУ групи