Студенти кафедри ПУАП організували акцію до дня миру

Щорічно 21 вересня відзначається Міжнародний день миру, що був започаткований у 1981 році.
Метою свята, введеного Генеральною Асамблеєю ООН, є поширення і зміцнення ідеалів миру як в окремих державах і народах, так і між ними. Крім того, це свято символізує день глобального припинення вогню, відмови від насильства. Ініціатори закликають всі країни і народи в цей день утриматися від військових дій, а також проводити освітні заходи та інформаційні акції по цій темі з метою її осмислення і обміну досвідом.
Факультет Економіки та бізнесу не став винятком і студентами спеціальності Публічне управління та адміністрування була проведена акція “Квітка миру” в ході яких кожен поділився своїм баченням поняття “мир”.