СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ ПРИНЕСЛИ ШМАТОЧОК СВЯТА ДІТЯМ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ

Студенти факультету економіки та бізнесу напередодні свята Воскресіння Христового завітали до своїх підопічних – своєї другої й доволі непростої родини – до Мелітопольського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Діти, як завжди, були дуже раді нашому приходу. Зустріли обіймами й питаннями про новини нашого життя.

Ми запропонували їм майстер-клас із розпису писанок. Дітей дуже зацікавила ідея розмальовувати яйця для свята, хоча їм хотілося (особливо зовсім маленьким) по швидше їх з’їсти. Усі дуже старалися, питали про наймаліші дрібниці.

Коли справа була зроблена, ми вийшли на подвір’я та усі разом влаштували активний відпочинок: гойдалися, гралися у рухливі ігри, навіть у волейбол.

Час пролетів дуже швидко! Діткам потрібно було йти обідати, на що вони відреагували неохоче – так їм сподобалося наше товариство!

Студентська рада факультету вітає мешканців та співробітників Мелітопольського центру соціально-психологічної реабілітації дітей із Великодніми святами! Бажає мира, тепла та реалізації усіх найзаповітніших мрій!

Дякуємо адміністрації закладу за надану можливість спілкування та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Борисенко Ольга, заступник голови

соціального сектору студентської ради ФЕБ