Стажування викладачів на базі фінансової установи

Стажування є ефективною формою підвищення кваліфікації і професійного зростання викладачів. З 09 березня 2021 року відповідно до Наказу №361-ІПК від 3.03.2021 р. та узгодженої програми розпочалося стажування доценту кафедри фінансів, банківської справи та страхування Якушевої І. Є. у фінансовій установі – кредитній спілки «Капітал», що знаходиться у м. Мелітополь.

Головна мета стажування – формування та закріплення на практиці професійних компетентностей, оновлення та розширення знань, а також набуття практичного досвіду щодо умов надання фінансових послуг для наступного  впровадження результатів у навчальний процес.

Програма стажування передбачає опрацювання питань які відповідають змісту дисциплін, що викладає Якушева І. Є.: особливостей організації діяльності кредитної спілки щодо залучення внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки та  надання фінансових кредитів, ознайомлення з конкретними кредитними продуктами кредитної спілки; оцінка збалансованості і ліквідності кредитного портфелю; напрямів процентної політики, оподаткування, контролю та нагляду. Регулярне проходження стажування сприяє підвищенню якості навчального процесу, посиленню взаємозв’язків з фінансовими установами і організаціями, активізації наукових досліджень.