СТАРТУВАВ НОВИЙ СЕЗОН ІГОР КВН «ВІДКРИТИЙ КУБОК ТАВРІЇ»

13 листопада грою за Осінній Кубок на сцені ЦКіД ТДАТУ стартував новий сезон ігор КВН «Відкритий Кубок Таврії». У цьому році Осіння гра була присвячена відразу двом поліям: Всесвітньому Дню КВН та Дню студента. Глядачі та вболівальники нетерпляче чекали виступу команд, заповнивши майже весь зал. За кулісами було чутно як команди збираються з духом, хвилюються, репетують. Спочатку кожна команда показувала візитку (тема візитки: «КВН без меж»), а потім відбулося змагання команд у фотоконкурсі, в якому КВНщики придумували веселі назви до представлених фото. Третім став музичний конкурс, темою якого був прийдешній День студента. Команди оригінально підійшли до теми, висвітливши різні сторони студентства. Загалом, слід відзначити, що команди вклали багато зусиль для організації свого виступу на заході, який всі так чекають кожний сезон, який є тим бажаним відпочинком після сірих буднів, та який, незважаючи на зайняті місця, приносить задоволення і самим учасникам.

Важливо звернути увагу, що до команди нашого факультету «Хорошая команда» приєдналися нові учасники. Враховуючи, що це їх перший досвід виступу на КВН, вони показали себе гідно. Бажаємо їм удачі та підкорення нових висот!

Отже, скільки б не було вболівальників у залі, балів від журі, забутих слів та хвилювання в очах, головне – це дружня атмосфера при створенні спільної справи, задоволення від того, що ви є частиною найприємнішого у студентських роках – КВН. Студентська рада ФЕБ щиро вітає як команди зі зайнятими місцями, так і прихильників КВН з початком сезону. Нехай ваш вільний час на цих заходах пройде із посмішкою на обличчі!

Плясецька Вікторія, голова інформаційного відділу

студентської ради ФЕБ