Співробітники кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму підвищують свій професійний рівень, набуваючи нових професійних компетенцій в межах семінарів та тренінгів. Зокрема в період з 17 червня по 24 липня 2020 року співробітники кафедри Демко В.С. та Кальченко С.В. проходили навчання за освітньою програмою “Курси гідів та екскурсоводів”, яке було організовано та проводилося на базі мелітопольського краєзнавчого музею. Протягом усього періоду проводилися теоретичні та практичні заняття з організації різних типів екскурсій, а в якості випускної роботи учасники курсів презентували власні екскурсійні продукти, інформаційною основою яких була історико-культурна спадщина рідного міста. За результатами успішного завершення навчання учасники отримали відповідні сертифікати.