Співпраця співробітників кафедри БКМТ зі стейкхолдерами

Співробітники кафедри БКМТ в рамках співпраці зі стейкхолдерами постійно проводять процес свого професійного вдосконалення на адаптації інформаційного наповнення методичних комплексів до економічних вимог сьогодення. Одним з напрямків в даному аспекті є підвищення кваліфікації під час стажування. Так зокрема під час проходження стажування на базі об’єктів сільського зеленого туризму, розташованих в Запорізькій області, Кальченко С.В.  не тільки набував практичних навичок в сфері організації екскурсійної та анімаційної діяльності в даних моделях регіональних рекреаційних комплексів. Ним проводилося вивчення економічних принципів функціонування селянських господарств в туристичній сфері. Результати стажування в подальшому використовуватимуться при викладанні дисциплін «Рекреалогія», «Рекреаційні комплекси світу», «Економіка домогосподарств».

Програма стажування