Зустріч викладачів ТДАТУ ім. Дмитра Моторного із батьками майбутніх випускників

21 січня 2020 року в ліцеї №19 Мелітопольської міської ради Запорізької області відбулась зустріч викладачів ТДАТУ ім. Дмитра Моторного із батьками майбутніх випускників.

Від факультету економіки та бізнесу на батьківських зборах виступила к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Тебенко Віта Миколаївна та від факультету АТЕ – к.т.н., старший викладач кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Кулик Аліна Степанівна.

В ході зустрічі представники університету активно поспілкувалися із батьками учнів 11-А та 11-Б класів ліцею. Батькам було доведено особливості умов вступу до ТДАТУ ім. Дмитра Мотрного у 2020 році, роздано інформаційні листки та інші матеріали стосовно навчання за всіма напрямами підготовки університету. У ході спілкування батьки отримали відповіді на поставлені запитання та поради від представників ВУЗу щодо розрахунку конкурсного балу для вступу, дізналися про галузевий та регіональний коефіцієнти та додаткові бали, які можуть отримати учні в результаті написання всеукраїнських предметних олімпіад.