Наукові видання

Назва ПЕРСПЕКТИВИ ВИРОБНИЦТВА КУКУРУДЗИ В УКРАЇНІ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЇЇ ЕКСПОРТНОГО ПОТЕНЦІАЛУ
Автор (и) Збарський В.К., д.е.н., професор
кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі
Національний університет біоресурсів і природокористування України
zbarsky@ukr.net
Буряк Р.І., д.е.н., професор,
зав. кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі
Національний університет біоресурсів і природокористування України
ruslan1212@ukr.net
Анотація Розкрито сутність перспектив нарощення експортного потенціалу підприємств зернової галузі України, які спеціалізуються на вирощуванні кукурудзи на зерно. Виходячи з цих позицій, досить актуальним завданням є дослідження проблеми формування експортного потенціалу підприємств зернової галузі з метою поліпшення конкурентних позицій України на світовому ринку зернових та розроблення національної політики щодо участі України в забезпеченні світової продовольчої безпеки. Це зумовило вибір теми статті та вказує на її актуальність.
Ключові слова експорт, потенціал, формування, продовольча безпека, конкуренція, насінництво.
Завантажити pdf