Наукові видання

Назва ОЦІНКА ДІЯЛЬНОСТІ СТРАХОВИХ ПОСЕРЕДНИКІВ НА СТРАХОВОМУ РИНКУ УКРАЇНИ
Автор (и) Рубцова Н.М., к.е.н., доцент
кафедри фінанси, банківська справа та страхування
Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного
Анотація Вивчено основні канали продажу договорів страхування як на вітчизняному страховому ринку так і за кордоном. Розглянуто діяльність найбільших світових та українських страхових брокерів. Проаналізовано сучасний стан функціонування страхового посередництва в Україні, зокрема досліджено динаміку кількості укладених договорів страхування та зібраних страхових премій за допомогою страхових посередників, представлено суми їх комісійних винагород. Досліджено роботу міжнародних перестрахових брокерів та перспективи виходу вітчизняних брокерів на зовнішні страхові ринки. Надані певні пропозиції щодо покращення роботи страхового посередництва в Україні та приведення його у відповідність із європейськими нормами.
Ключові слова страховий ринок, страхове посередництво, страхові агенти, страхові та перестрахові брокери, канали просування страхових продуктів.
Завантажити pdf