Наукові видання

Назва КОНСАЛТИНГОВА ДІЯЛЬНІСТЬ В СФЕРІ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ: МІКРОЕКОНОМІЧНИЙ АСПЕКТ
Автор (и) Васильченко О.О., ст. викладач,
Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного
Баєва О.І., к.е.н, доцент,
Національний фармацевтичний університет, м. Харків
Анотація В статті досліджено мікроекономічні аспекти забезпечення розвитку консалтингової діяльності в сфері зеленого туризму. Доведено значущість стимулювання активізації туристичної діяльності в сільській місцевості як позитивного соціально-економічного фактору. Висвітлено особливості організації консалтингової діяльності в сфері зеленого туризму. Обґрунтована важливість підвищення кваліфікаційного рівня суб’єктів малого підприємництва в сільській місцевості. Відмічено тісний характер взаємозв’язку між рівнем професійної освіти керівництва сільських господарств та його загальною конкурентоспроможністю. В статті визначено основні напрямки здійснення консалтингової діяльності в сфері зеленого туризму та обґрунтовано специфіку їхньої реалізації в межах даного галузевого напрямку.
Ключові слова туристична діяльність, консалтинг, зелений туризм, рекреаційні послуги, кадровий потенціал.
Завантажити pdf