Проведення міжвузівської студентської науково-практичної конференції «Сучасні підходи до післязбиральних технологій та маркетингу плодоовочевої продукції»

28 травня розпочала роботу Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Сучасні підходи до післязбиральних технологій та маркетингу плодоовочевої  продукції», співорганізаторами якої стали співробітники кафедри маркетингу ТДАТУ. У рамках конференції   відбулось секційне засідання за напрямами наукових досліджень «Сучасні вимоги до логістичних ланцюгів поставок сировини та товарної плодоовочевої продукції» та «Креативні підходи до маркетингу плодів та овочів». Серед доповідачів були студенти  вузів України: Херсонського та Одеського державних аграрних університетів, Миколаївського національного аграрного університету та ТДАТУ.
    Доповіді   торкались маркетингового та логістичного забезпечення таких видів продукції, як картопля, вишня, виноград, черешня, яблука, журавлина, лаванда. Особливу зацікавленість у присутніх викликала презентація прикладу створення креативної реклами продукції магістранта Одеського державного аграрного університету Фер  Чаглар Ресула (Турецька республіка).