Як студенти перемогу здобували на проекті «Audit Battle» від KPMG

Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» Юшинова Олександра 21 МБ ОО, Биковська Анастасія 11 МБ ОО,    Ніколова Ольга 11 МБ ОО, Кузьміна Марія 11 МБ ОО та  Галчанська Валентина 21 сОО, взяли участь у Проекті «Audit Battle» і провели аудит уявної IT компанії.

Сертифікати фіналістів

До  учасників висувались наступні вимоги:

• знання бухгалтерського обліку та економіки ;
  • аналітичні здібності;
  • вміння працювати в команді;
  • знання англійської мови на рівні Intermediate+.

Перший етап проходив дистанційно за допомогою інтернет –звязку та програми скап. Для отримання замовлення на проведення аудиту уявної компанії-клієнта, дівчатам  необхідно було застосувати свої навички і професіоналізм та  сформувати тендерну пропозицію своїх послуг на англійській мові. Після успішної активації команда отримала  доступ до робочої документації від бухгалтерів клієнтської компанії. Далі була проведена перевірка та розпочалась підготовка аудиторського звіту. Під час вирішення завдання майбутні аудитори безпосередньо спілкувались з представниками компанії  KPMG, яка є однією  з компаній Великої четвірки, яка надає аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань на  міжнародному рівні.

У складі журі були ТОП-менеджери  компанії KPMG, які  оцінювали всі рішення, обирали кращих і давали  загальний фідбек (оцінку). За результатами першого етапу команда студентів ТДАТУ спеціальності «Облік і оподаткування» пройшла у фінал, який відбувся  28 листопада в офісі компанії  KPMG у м. Київ, де відбувся захист  та презентація аудиторських звітів за результатами якого дівчата отримали 2 місце, купу позитивних вражень та подарунки.