Воркшоп «Участь молоді – право на зміни» від Демида Майорникова

22 жовтня 2018 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті відбувся сумісний проект кафедри Публічного управління, адміністрування та права та Мелітопольської міської ради під назвою «Участь молоді – право на зміни» від Демида Майорникова.  Демид Майорников – координатор Молодіжної контактної групи за підтримки ОБСЄ та молодіжний делегат від України до Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, представник молоді від України на міжнародних заходах.

В рамках воркшопу «Участь молоді – право на зміни», учасники ознайомилися з Переглянутою Європейською хартією про участь молоді в місцевому та регіональному житті, з правами людини. З учасниками поділилися азами медіа грамотності та проектного менеджменту, вони дізналися про успішні кейси, цікаві проекти, також учасникам розповіли як саме створити діалогову платформу між молоддю та органами місцевого самоврядування для подальшої успішної співпраці з Молодіжним Парламентом Мелітополя.

Дякуємо Ірині Славовій та Демиду Майорникову за ініціативу долучення молоді до активної життєвої позиції!!!